Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890

Hakkımızda

m
1988’den Beri

1988 yılında kurulan İNFORMATİK Bilgisayar Sistemleri A.Ş., bilim ve teknoloji alanlarındaki faaliyetlerini 2016 yılı itibari ile İNFOMA Teknoloji A.Ş. olarak sürdürmektedir.

m
Kesintisiz Hizmet

İNFOMA Teknoloji A.Ş. 30 yıllık kesintisiz hizmet ve tecrübesiyle ülkemiz endüstrisinin; katma değeri yüksek ve inovasyona dayalı “özgün ürünler” geliştirmesine katkı sağlayan öncü firmalardan biridir.

m
İleri Teknolojide Birçok İlk!

Faaliyet alanına giren mekatronik mühendislik teknolojilerinden EDA, CAD/CAM/CAE ve PLM gibi ileri teknolojilerin ülkemize kazandırılmasında birçok “ilk”e imza atan, uzman kadrolara sahiptir.

a

Misyon

İnfoma Teknoloji olarak temel misyonumuz, endüstriyel ürün üretim ve geliştirme süreçlerinde “Özgün Tasarım, Özgün İmalat” sloganını benimseyerek, Bilimsel, Teknik ve Mühendislik uygulama alanlarında, “KATMA DEĞERLİ TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ” üretmektir. Alanında ilk olmanın bilinci ile sektörde öncü rol oynayan Infoma Teknoloji 30 yıllık tecrübesi ve uzman kadrosu ile birlikte, bilim ve teknoloji alanındaki gelişmeleri yakından takip etmekte endüstrinin değişik alanlarına yönelik geniş bir yelpazede, özellikle ürün geliştirme iş süreçlerine “verimlilik” kazandıran teknoloji çözümleri sunmayı her zaman ilk hedef haline getirmektedir.

Vizyon

İnovasyona imkan sağlayan, özgün ürün ve markaların üretilebilmesi için gerekli ileri teknolojilerin, “müşteri memnuniyeti” çerçevesinde ülkemize kazandırılması İnfoma Teknoloji olarak temel vizyonumuzdur.

a